Sorumluluk

Web Sitesi Sorumluluk Reddi

Son güncelleme: 17.10.2023.

www.okuladresleri.com adresini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu sorumluluk reddi beyanı (“Sorumluluk reddi”) siz (“kullanıcı”, “ziyaretçi”, “siz” veya “sizin”) ile bu web sitesi (“biz”, “bizim” veya “bizim”) arasında yasal olarak bağlayıcı bir anlaşmadır. Tarafından işletilen bu https://www.okuladresleri.com web sitesini (“web sitesi”, “hizmetler”, “ürünler”, “bilgi” veya “içerik”) kullanmanıza ilişkin genel yönergeleri, açıklamaları ve şartları ortaya koyar. www.okuladresleri.com.

Bu web sitesini kullanmaya devam etmeden önce lütfen bu sorumluluk reddini dikkatlice okuyun. Bu sorumluluk reddi beyanının şartlarını kabul etmiyorsanız siteye erişmeyin ve siteyi kullanmayın. Bu web sitesini veya hizmetlerini kullanarak, bu sorumluluk reddi beyanının şartlarını tamamen okuyup anladığınızı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.

Sorumluluk reddi beyanı

Bu web sitesinde görüntülenen bilgi veya içerik www.okuladresleri.com ‘un fikri mülkiyetindedir. Bu tür bilgileri veya içeriği iznimiz olmadan yeniden kullanamaz, yeniden yayınlayamaz veya yeniden basamazsınız.

Bu web sitesindeki tüm bilgi veya içerik iyi niyetle ve yalnızca genel bilgilendirme ve eğitim amaçlı yayınlanmaktadır. Hiçbir şekilde profesyonel tavsiyenin yerine geçmeyi amaçlamazlar. Web sitemiz “olduğu gibi” sunulmaktadır ve www.okuladresleri.com, web sitemizin eksiksizliği, güncelliği, güvenilirliği, kullanılabilirliği, geçerliliği, uygunluğu hakkında açık veya zımni hiçbir türde veya biçimde beyan veya garanti vermez. Doğruluğunu ve doğruluğunu garanti eder veya bu web sitesinde yer alan bilgi veya içerikle ilgili olarak hiçbir kayıp, hata veya eksiklik olmayacağını garanti eder. Bu web sitesinde https://www.okuladresleri.com sağlanan bu tür bilgilere veya içeriğe dayanarak yapılan herhangi bir eylemin riski kesinlikle size aittir.

Sonuç olarak, www.okuladresleri.com, ortakları, çalışanları veya acenteleri, bunlarla sınırlı olmamak üzere, web sitemizin kullanımı, ona güvenilmesi ve referans verilmesi sonucunda ortaya çıkan herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu tutulamaz. Özel veya arızi, doğrudan veya dolaylı ve cezai veya sonuç olarak ortaya çıkan kayıp veya hasar.

www.okuladresleri.com adresinde sitenin sorunsuz çalışması için her türlü çabayı gösteriyoruz. Ancak, kontrolümüz dışındaki teknik arızalar nedeniyle web sitesinin geçici olarak kullanılamaması veya erişilememesi durumunda hiçbir yasal sorumluluk kabul etmiyoruz ve sorumlu olmayacağız.

Dış Bağlantılar Sorumluluk Reddi

Web sitemiz aracılığıyla www.okuladresleri.com ile hiçbir şekilde bağlantısı olmayan harici web sitelerini veya üçüncü taraf web sitelerinden kaynaklanan içerikleri ziyaret etmek için bağlantıları takip edebilirsiniz. İlgili ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışsak da, bu sitelerin niteliği, içeriği, doğruluğu, yeterliliği, güvenilirliği, geçerliliği ve kullanılabilirliği üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Buna göre, diğer web sitelerine olan bu tür bağlantıların dahil edilmesi, hiçbir şekilde bu sitelerde yer alan hizmet veya ürünlere yönelik bir öneri veya onay anlamına gelmez. Ayrıca site sahipleri ve içerikleri önceden haber verilmeksizin değişebilir ve bozuk veya zararlı bağlantıları kaldırma fırsatımız olmadan gerçekleşebilir.

Mesleki Sorumluluk Reddi

www.okuladresleri.com profesyonel tavsiye içermemektedir. Bu sitenin bilgileri ve içeriği yalnızca genel bilgi ve eğitim amaçlıdır ve profesyonel tavsiyelerin yerine geçmez.

Bu sitede yer alan bu tür bilgilerin kullanımı veya bunlara güvenilmesi yalnızca sizin sorumluluğunuzda olduğundan, bu tür bilgilere dayanarak herhangi bir işlem yapmadan önce uygun profesyonellere danışmanızı da öneririz.

İştiraklerin Yasal Uyarısı

Web sitemiz bağlı kuruluş sitelerine bağlantılar içerebilir ve bu tür bağlı kuruluş bağlantılarını kullanarak bu sitelerde yaptığınız herhangi bir satın alma işlemi için bir bağlı kuruluş komisyonu alabiliriz.

Web sitemizden ayrıldığınızda diğer sitelerin kontrolümüz dışında farklı gizlilik politikaları ve şartları olabileceğini lütfen unutmayın. www.okuladresleri.com sizinle bu tür bir üçüncü taraf arasındaki hiçbir işlemi izlemez veya araştırmaz. Herhangi bir içerik yüklemeden veya herhangi bir iş veya işleme girişmeden önce bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve Şartlar ve Koşullarını kontrol etmenizi öneririz.

Referans Sorumluluk Reddi

www.okuladresleri.com, hizmet veya ürün kullanıcılarına ait, bu kullanıcıların deneyim ve görüşlerini yansıtan referansları içerebilir. Ancak bu tür deneyimler, görüşler ve düşünceler bu kullanıcılara özeldir ve hizmetlerimizin veya ürünlerimizin diğer tüm kullanıcılarını temsil etmeyebilir. Dilbilgisi ve yazım hataları ile uzun ve konu dışı bilgiler dışında referanslar kelimesi kelimesine görüntülenir. Bu tür referanslarda yer alan görüş veya görüşlerin kullanıcıya ait olduğunu ve www.okuladresleri.com’un görüşlerini temsil etmediğini lütfen unutmayın. Sonuç olarak referansların bu tür hizmet veya ürünlerin yeterliliğini, güvenilirliğini, geçerliliğini ve kullanılabilirliğini temsil ettiği şeklinde yorumlanmamalıdır.

Değişiklikler ve Tadiller

Güncellenmiş versiyonunu https://www.okuladresleri.com adresinde yayınlayarak herhangi bir zamanda bu politikayı ve koşullarını değiştirme veya tadil etme hakkını saklı tutuyoruz. Bu belgeyi güncellememiz, düzeltmemiz veya tadil etmemiz durumunda bu değişikliklere ilişkin bildirim derhal bu sitede yayınlanacaktır. Bu tür değişikliklerden sonra bu web sitesinin ve hizmetlerinin kullanımına devam edilmesi, bu tür değişikliklere onay verildiği şeklinde yorumlanacaktır. Ancak en son değişikliklerden haberdar olmanız için bu sayfayı sık sık ziyaret etmenizi öneririz.

Onay

Bu web sitesini kullanmaya devam ederek, bu sorumluluk reddini bütünüyle okuduğunuzu ve bu sorumluluk reddini kabul ettiğinizi ve tüm koşullarını kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz. Bu sorumluluk reddi beyanının şartlarına bağlı kalmayı kabul etmiyorsanız, bu siteyi ve hizmetlerini kullanmaya veya bunlara erişmeye devam etmenize izin verilmez.

Bize Ulaşın

Bu sitenin sorumluluk reddi beyanı hakkında herhangi bir bilgiye ihtiyacınız varsa veya sorularınız varsa, lütfen info@okuladresleri.com adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.